PO-PÁ 8:30 — 12:30 13:30 — 17:00
SO 9:00 — 11:00Tel.: 565 322 479

GORENJE OPTIMAL servis 5 let

Určený pro chladničky, mrazničky, pračky, sušičky, myčky, volně stojící sporáky, vestavné trouby, varné desky sklokeramické a indukční GORENJE.

Kategorie
Výrobce:GORENJE
Dostupnost:skladem
Doporučená cena:1 000,00 Kč s DPH
EAN:3838942704338
826,45 Kč bez DPH
1 000,00 Kč
OPTIMAL servis 5 let
Akční zboží!

OPTIMAL servis 5 let

Zakoupením tohoto kupónu, zákazník získává po dobu dalších 36 měsíců (nad rámec zákonné záruční lhůty) nárok na bezplatnou výměnu, nebo opravu níže uvedených součástí výrobků, práci a výjezd smluvního servisního technika Gorenje s.r.o. Nevzniká však nárok na výměnu výrobku v případě opakovaných oprav apod.

Zákazník tyto skutečnosti bere na vědomí a s těmito podmínkami souhlasí.

OPTIMAL servis je určen pro:

  • Chladničky a mrazničky - na funkci chladícího okruhu, tj. kompresor (kromě relé, ochrany a elektrické instalace kompresoru), kondenzátor, výparník, filtrdehydrátor, kapilára a spojovací potrubí.
  • Pračky a sušičky - na elektromotor, aquastop, napouštěcí elektroventil, termostat, teplotní senzor, hadice přívodní.
  • Myčky - na topné těleso, termostat, vypouštěcí čerpadlo, prorezavění nádrže myčky.
  • Volně stojící sporáky a vestavné trouby - na programovatelné hodiny, topná tělěsa trouby, varné zóny sklokeramických desek, ventilátor, spínače, sklokeramické varné desky s vyjímkou mechanického poškození desky způsobené používáním, které je v rozporu s návodem pro obsluhu, funkčnost plynových hořáků, elektrické zapalování hořáků, pojistky plynových hořáků, popraskání smaltu trouby*
  • Varné desky sklokeramické a indukční - na elektronický modul, přepínače, indikátor zbytkového tepla, termostat, varné zóny, pojistku, sklokeramickou varnou desku s vyjímkou mechanického poškození desky způsobené používáním, které je v rozporu s návodem k používání.

Gorenje Optimal servis 5 let nelze uplatnit při běžném opotřebení výrobku, nebo jeho částí (filtry, přirozené změny barvy plastů, atd.). Gorenje Optimal servis 5 let, lze uplatnit pouze na výrobky uvedené na český trh společností Gorenje s.r.o.

Podmínkou platnosti "Gorenje Optimal servisu 5 let" je registrace do 14 dnů od data zakoupení výrobku. Registrujte se ZDE.

 

Jakékoli případné dotazy směrujte na obchod@gorenje.cz, nebo faxem na číslo 261 217 887, nebo také písemně na adresu Gorenje s r.o., Vyskočilova 1461/2a, 140 00 Praha 4 - Michle.

* Netýká se mechanického poškození smaltovaného povrchu (např. poškrábání či běžné opotřebení při výsuvu plechů u trub s prolisy).

Proč jít k nám?
Nenašli jste zboží, které jinde nabízejí? Neváhejte nás kontaktovat!