PO-PÁ 8:30 — 12:30 13:30 — 17:00
SO 9:00 — 11:00Tel.: 565 322 479

MORA Benefit Servis 5 let

Benefit Servis 5 let

Zakoupením tohoto kupónu, zákazník získává po dobu dalších 36 měsíců (nad rámec zákonné záruční lhůty) nárok na bezplatnou výměnu, nebo opravu níže uvedených součástí výrobku, práci a výjezd smluvního servisního technika Gorenje spol. s r.o. Nevzniká však nárok na výměnu výrobku v případě opakovaných oprav apod.

Zákazník tyto skutečnosti bere na vědomí a s těmito podmínkami souhlasí.

Benefit Servis je určen pro:

  • Chladničky a mrazničky - na funkci chladícího okruhu, tj. kompresor (kromě relé, ochrany a elektrické instalace kompresoru), kondenzátor, výparník, filtrdehydrátor, kapilára, spojovací potrubí.
  • Vestavné trouby - na programovatelné hodiny, topná tělesa trouby, ventilátor, spínače, popraskání smaltu trouby*
  • Varné desky sklokeramické a indukční - na elektronický modul, přepínače, indikátor zbytkového tepla, termostat, varné zóny, pojistku, sklokeramickou varnou desku s vyjímkou mechanického poškození desky způsobené používáním, které je v rozporu s návodem k používání.
  • Myčky - na topné těleso, termostat, vypouštěcí čerpadlo, prorezavění nádrže myčky.

MORA Benefit servis 5 let nelze uplatnit při běžném opotřebení výrobku, nebo jeho částí (filtry, přirozené změny barvy plastů, atd.). MORA Benefit servis 5 let lze uplatnit pouze na výrobky uvedené na český trh společností Gorenje spol. s r.o.

Podmínkou platnosti „Mora Benefit servis 5 let” je registrace do 14 dnů od data zakoupení výrobku! Registrujte se ZDE.

 

Jakékoli případné dotazy směrujte na obchod@gorenje.cz, nebo telefonicky na bezplatné lince 800 105 505, nebo také písemně na adresu Gorenje spol. s r.o., Vyskočilova 1461/2a, Praha 4, 140 00.

* Týká se jen případů bez známek mechanicky narušeného povrchu např. odloupnutí smaltu při pnutí materiálu. Naopak reklamace mechanicky poškozeného smaltovaného povrchu, např. poškrábání, či běžné opotřebení při výsuvu plechů u trub s prolisy, nebudou uznávány.

Proč jít k nám?
Nenašli jste zboží, které jinde nabízejí? Neváhejte nás kontaktovat!