PO-PÁ 8:30 — 12:30 13:30 — 17:00
SO 9:00 — 11:00Tel.: 565 322 479

LIEBHERR CNc5203 bílá 10let záruka výrobce po registraci

Kombinovaná chladnička o celkovém užitném objemu 330 l. Objem chladničky 227 a objem mrazničky 103 l.

Kategorie
Výrobce:LIEBHERR
Dostupnost:do 1-4 dnů, pokud je skladem u výrobce
Doporučená cena:19 990,00 Kč s DPH
EAN:4016803126553
16 520,66 Kč bez DPH
19 990,00 Kč
CNc5203 bílá 10let záruka výrobce po registraci
Výhodná nabídka!
Doporučujeme
 • CNc5203 bílá 10let záruka výrobce po registraci
 • CNc5203 bílá 10let záruka výrobce po registraci
 • CNc5203 bílá 10let záruka výrobce po registraci
 • CNc5203 bílá 10let záruka výrobce po registraci
 • CNc5203 bílá 10let záruka výrobce po registraci
 • CNc5203 bílá 10let záruka výrobce po registraci
 • CNc5203 bílá 10let záruka výrobce po registraci
 • CNc5203 bílá 10let záruka výrobce po registraci
 • CNc5203 bílá 10let záruka výrobce po registraci
 • CNc5203 bílá 10let záruka výrobce po registraci
 • CNc5203 bílá 10let záruka výrobce po registraci

EasyFresh
Zárukou tržní čerstvosti v domácnosti je náš EasyFresh-Safe. Ať už se jedná o nebalenou zeleninu nebo ovoce, vše zajistí optimální skladování. Díky vzduchotěsnému uzávěru potraviny zvyšují vlhkost v trezoru. Potraviny tak zůstanou čerstvé po dlouhou dobu.

NoFrost
Když otevřete mrazák, chcete vidět zmrazené potraviny – a rozhodně ne led a námrazu. NoFrost chrání mrazicí prostor před nežádoucí námrazou, která spotřebovává hodně energie a může být drahá. NoFrost znamená žádné zdlouhavé a časově náročné odmrazování mrazicího oddílu, více času na jiné věci – a úsporu peněz.

DuoCooling
DuoCooling využívá dva zcela samostatné chladicí okruhy, aby se zajistilo, že nedojde k výměně vzduchu mezi chladicím a mrazicím oddílem. Potraviny nevysychají ani se nepřenášejí pachy. To znamená méně vyhazovat, méně často nakupovat, ale ušetřit více a větší požitek.

Renovovatelný SmartDeviceBox
Chcete být připraveni na budoucnost chytré domácnosti? Váš Liebherr vám rád pomůže. Můžete jej dovybavit SmartDeviceBoxem, který připojí váš Liebherr k internetu. SmartDeviceBox lze nainstalovat v několika krocích a dnes vám otevře celý svět digitálních možností.

Bílý
Jednoduché, klasické, vysoce kvalitní: Liebherr se svým lesklým bíle lakovaným povrchem obzvláště dobře zapadne do svého okolí a překonává módu a trendy, zůstává nadčasový, krásný a funkční. Bílý povrch je robustní a snadno se čistí, takže váš Liebherr bude vypadat stejně dobře jako v den, kdy jste jej dostali, a to i po letech.

Dotykový displej
Ovládání konečky prstů: dotykový displej umožňuje snadné a intuitivní ovládání vašeho Liebherr. Všechny funkce jsou přehledně uspořádány na displeji. Jemným poklepáním například prstem snadno zvolíte funkce nebo zkontrolujete aktuální teplotu vaší chladničky.

Zapuštěná rukojeť
Speciální a funkční: Spotřebič můžete velmi snadno otevřít pomocí vertikálně integrované a ergonomicky namontované rukojeti. Moderní a puristický design navíc dokonale zapadne do vaší handsfree kuchyně.

InteriorFit
Dokončete nejčistší design pro vaši kuchyni: Naše chladničky se perfektně vejdou do 60 cm hlubokého výklenku: Nechají vyčnívat pouze dvířka definovaným způsobem, což zajišťuje optimální přístup k zapuštěné rukojeti a rukojeti páky. Tímto způsobem je vždy středem pozornosti vaše kuchyně – s vaším Liebherrem jako ústředním bodem a vrcholem.

Systém PowerCooling
Chcete mít jistotu, že se chlad ve vaší lednici rozloží co nejrovnoměrněji? Pokud ano, systém PowerCooling je to, co potřebujete. Ventilátor – stejně výkonný jako tichý – efektivně distribuuje studený vzduch po celém chladicím prostoru.

Koncepce soklu
Potřebuje být vaše chladnička výkonná a pohodlná – ale také udržitelná? Pokud ano, pak je pro vás Liebherr ideální. Naše technologie BluPerformance z něj dělá skutečného všestranného. Nabízí obrovský objem a velkou chladicí kapacitu – ale také spotřebuje velmi malé množství energie. A teď poslouchej! Skoro nic neslyšíte. Váš Liebherr je navzdory své úrovni výkonu extrémně tichý.

SuperSilent
Psst – poslouchejte pozorně. Váš Liebherr je tak tichý, že musíte napínat uši, abyste ho slyšeli. Jak je toho dosaženo? Všechny komponenty chlazení, jako jsou kompresory, ventily, ventilátory a výparníky, jsou optimalizovány a vzájemně dokonale přizpůsobeny. To znamená, že ve své kuchyni uslyšíte jen to, co chcete slyšet.

LED stropní osvětlení
Stropní LED osvětlení osvětluje interiér shora – poskytuje dobrý přehled o vašich potravinách. Další zajímavost: LED diody jsou umístěny před skleněnými policemi, takže i plná chladnička je dobře osvětlena.

Dveřní police
Chcete bezpečný úložný prostor pro vaše nápoje nebo jídlo? A přesto se k nim chcete snadno dostat? Naše dveřní police vám nabízejí obojí. Jsou výškově nastavitelné a splňují tak všechny vaše požadavky. Pohodlný je také posuvný a odnímatelný držák na láhev. Vaše láhve tak budou vždy bezpečně uchyceny.

Výškově nastavitelné vnitřní dveřní police
Využijte veškerý prostor ve svém Liebherru – a zcela podle vašich požadavků. Pomohou vám k tomu výškově nastavitelné vnitřní dveřní police: Umožňují vám kdykoli rychle a snadno změnit výšku, ve které jsou police namontovány – což znamená, že je lze použít zcela flexibilně a bezpečně pro skladování široké škály nádob a potravin. .

Skleněné police s ozdobným lemováním ve vzhledu nerezové oceli
Jasný, jasný a atraktivní – to je vzhled a dojem, který na vás čeká pokaždé, když otevřete svůj Liebherr. To je zajištěno například pomocí průhledných skleněných polic z bezpečnostního skla. Jejich výšku nastavíte rychle a snadno v jednom jednoduchém kroku. Atraktivní vizuální vzhled završuje dekorativní lem se vzhledem nerezové oceli.

Pohodlné nastavení výšky pro skleněné police
Potřebujete velkou nádobu do lednice? Pokud ano, jednoduše upravte výšky, do kterých skleněné police vkládáte. Pohodlné nastavení výšky znamená, že to lze provést rychle a individuálně – dokonce i s potravinami uloženými na policích.

EasyFresh s integrovaným výsuvem zásuvky
Integrovaná posuvná zásuvka se zarážkou proti vytažení znamená, že váš trezor EasyFresh lze otevřít a zavřít opravdu snadno. Další plus z hlediska pohodlí: pojezdové kolejnice bezpečně uzavírají trezor. To znamená, že vaše chlazené potraviny jsou vždy skladovány za optimálních podmínek.

Spořič energie
Chcete ušetřit energii a zároveň peníze? Váš Liebherr vám s tím pomůže – s režimem úspory energie. Když aktivujete EnergySaver, standardní teplota se zvýší o dva stupně. To znamená, že váš Liebherr potřebuje ještě méně energie – a vaše potraviny zůstanou optimálně čerstvé.

PartyMode
Nyní jste připraveni přijímat hosty – protože i váš Liebherr má náladu na večírek. V režimu PartyMode jsou aktivovány funkce jako SuperCool a/nebo SuperFrost. Po 24 hodinách se váš Liebherr automaticky vrátí do normálního režimu.

SuperFrost
Chcete zmrazit své čerstvé potraviny způsobem, který uchová vitamíny? Jednoduše aktivujte SuperFrost – a mrazicí oddíl zvýší svůj chladicí výkon. Tímto způsobem zůstane teplota konstantní, když vložíte nezmražené potraviny. SuperFrost je také energeticky úsporný: pokud funkci ručně nevypnete, automaticky se deaktivuje po 65 hodinách.

Zámek displeje
Osvětlený displej je magnetem pro dětské ruce – to ví i váš Liebherr. Proto je tu zámek displeje. Zajistí, aby se nastavení vaší chladničky neúmyslně nezměnilo. Zámek displeje můžete také samozřejmě jednoduše deaktivovat.

Noční režim
Váš Liebherr vám přeje dobrý spánek – a zajišťuje, abyste nebyli rušeni. V NightMode totiž vypíná všechny zvuky a ruchy. A IceMaker zůstává tichý jako myš. Vnitřní osvětlení se také ztlumí, takže vás při nočním otevření lednice přivítá jemné světlo.

Alarm výpadku napájení
Váš Liebherr je skutečným strážným andělem pro vaše jídlo. V případě výpadku proudu spolehlivě spustí alarm. Alarm nejen slyšíte, ale také vidíte. Na displeji se zobrazí nejvyšší dosažená teplota v mrazicím prostoru. Nikdy však nejste zbytečně upozorněni. Pokud během krátkého výpadku proudu nedojde ke kritickému nárůstu teploty, alarm se nespustí.

HolidayMode
jdeš pryč? Proč tedy nepošlete svůj Liebherr na dovolenou také? V režimu HolidayMode jsou ventilátor a SuperCool vypnuté a vaše chladnička reguluje teplotu na +15 °C. To šetří elektřinu, ale stále zabraňuje nepříjemným zápachům. Mrazicí oddíl samozřejmě zůstává zapnutý.

Super Boží
Chcete, aby si vaše chladnička udržovala optimální teplotu, i když jste právě vložili nákup z tržnice, která byla prohřátá sluncem? To je případ pro SuperCool. Po aktivaci váš Liebherr zvýší svůj výkon, dokud nebudou čerstvé potraviny stejně chladné jako zbytek obsahu. SuperCool se pak automaticky vypne – nejpozději po 12 hodinách.

BottleTimer
Už jste to udělali? Láhev vína umístíte do přihrádky na led, aby rychle vychladla – a zapomeňte na to. S BottleTimer se to už nikdy nestane: poskytuje extra rychlé chlazení aktivací SuperFrost. A jakmile láhev dosáhne optimální teploty, váš Liebherr vám prostřednictvím aplikace připomene, abyste ji vytáhli z přihrádky na led.

Dveřní alarm
Alarm dvířek vašeho Liebherr se postará o to, abyste zbytečně nespotřebovávali energii a nezkazily potraviny: pokud dvířka spotřebiče zůstanou otevřená příliš dlouho, spustí se alarm – blikající světlo a varovný tón. Vy rozhodnete, co znamená „příliš dlouho“: v závislosti na nastavení se dveřní alarm spustí po jedné, dvou nebo třech minutách.

SabbathMode
O sabatu jsou všechny činnosti v klidu – to platí i pro elektrospotřebiče. Váš Liebherr to bere v úvahu. V SabbathMode jsou všechna osvětlení a displeje vypnuté a nevydávají se žádné zvuky generované akcemi, např. alarmy. Po 80 hodinách se SabbathMode deaktivuje.

Police na 3 lahve
Nyní vaše lahve zůstanou tam, kde mají. Police na 3 lahve bezpečně pojme tři lahve ve vaší lednici připravené k použití. Police na láhve se vejde na každou skleněnou polici a je proto velmi flexibilní. A pokud prostor potřebujete z jiných důvodů, jednoduše polici z lednice vyndejte.

FreshAir filtr s aktivním uhlím
Vůně některých potravin je někdy méně příjemná. Pro váš Liebherr to však není žádný problém. Díky filtrům s aktivním uhlím FreshAir je v interiéru vždy čerstvý vzduch. Filtr je umístěn přímo na proudění vzduchu ve skříni ventilátoru a maximálně neutralizuje pachy. Displej vám připomene výměnu filtru.

Zásobník na vejce
Chcete mít vejce v lednici bezpečně a bez krabičky? S podnosem na vejce to není žádný problém. Uchováte tak až 10 slepičích vajec, udrží je stabilní a chráněné a dobře chlazené. Podnos se vejde jak do vnitřních dveří, tak na skleněné police.

VarioSpace
Hledáte kam bezpečně uložit vícepatrový zmrzlinový dort až do letního večírku? Pro vaši mrazničku Liebherr žádný problém: ví, že někdy prostě potřebujete více místa. Díky VarioSpace můžete jednoduše vyjmout jednotlivé zásuvky mrazničky – a voilà: tady je váš extra velký úložný prostor!

Vyměnitelné těsnění dveří 
Myslíte si, že je třeba po několika letech vyměnit těsnění dveří na vašem Liebherru? To je velmi snadné udělat sami. Vyměnitelné těsnění dvířek lze vyjmout v několika jednoduchých krocích – a stejně snadno se vloží nové těsnění. Díky tomu je tato část chladničky vždy bez poskvrny a hygienicky čistá.

Prostor pro plech na pečení 
Chcete mít doma upečený ovocný koláč čerstvý? Nebo třeba připravenou pizzu, kterou si později upečete? Pokud ano, jednoduše zasuňte plech na pečení do vašeho Liebherr ¬ – má dostatek místa pro uložení plechu. Opravdu pohodlné – plech na pečení můžete zasunout a vysunout, když jsou dvířka otevřena na 90°.

Pomoc při zavírání
ZAVÍREJTE DVEŘE! U svého Liebherr si můžete být jisti, že jsou dveře vždy pevně zavřené: Pomůcka pro zavírání zabraňuje tomu, aby malá mezera zůstala otevřená, pokud zavřete dveře chladničky příliš jemně nebo příliš silně. Tím je zajištěno, že vaše potraviny budou vždy bezpečně uloženy a udrží se optimální trvanlivost.

Nastavitelné nožičky
Dvě nastavitelné nožičky znamenají, že spotřebič lze perfektně přizpůsobit a přizpůsobit svému okolí, např. na nerovném terénu. To znamená, že si můžete být jisti, že se dvířka chladničky úplně zavřou, nepronikne dovnitř žádné teplo a nebude se tvořit kondenzace. To šetří energii i peníze.

Vlastnosti vhodné pro mytí v myčce
Funkce vašeho Liebherr jsou praktické ve dvou směrech: Nejen že zjednodušují každodenní používání, ale také se velmi snadno čistí. Je třeba vyčistit nádobu na máslo, FlexSystem nebo misku na led? Stačí je dát do myčky. Pak budete mít více času na jiné věci.

Transportní kolečka
S Vaším Liebherrem si můžete od prvního okamžiku užívat čistého pohodlí. Usnadněte si nastavení vašeho chladicího zařízení díky namontovaným standardním transportním kolečkům. Rozlučte se se zvedáním těžkých břemen a ahojte s umístěním bez námahy. Všechny naše volně stojící spotřebiče jsou vybaveny transportními kolečky od řady Pure, takže je snadno a pohodlně umístíte do kuchyně.

Lednička CNc 5203

 • Třída energetické účinnosti C
 • Spotřeba energie za 24h 0,441 kWh / 24h
 • Spotřeba energie za rok 161 kWh/a
 • Klimatická třída SN-T
 • Hlučnost 35 dB
 • Třída emise hluku B
 • Výkon připojení 1,4 A 183 W
 • Napětí 220-240V ~
 • Frekvence 50-60Hz

Chladící část
Nastavitelný teplotní rozsah chladicí oddíl: +2 °C až +9 °C
Regulace vlhkosti: DuoCooling
Klimatizační zóny chladicího prostoru: EasyFresh
Metoda automatického odmrazování
Filtr čerstvého vzduchu: ve ventilu
Zásuvka s výsuvným systémem, chladicí oddíl: Integrované vedení zásuvek
Osvětlení chladicího prostoru: LED stropní osvětlení
Počet odkládacích polic, chladicí oddíl: 4
z toho výškově nastavitelné: 3
Úložný prostor na láhve: Police na 3 láhve
Stojan na lahve: 1
Počet stojanů na plechovky: 2
Zásobník na vejce: 10 vajec
Typ dveřní přihrádky: Chladicí přihrádka Stojan na láhve a plechovky
Výškově nastavitelná vnitřní dveřní police: Postupné nastavení

Mrazící část
Teplotní rozsah mrazicího oddílu: -15 °C až -26 °C
Technologie chlazení: NoFrost
Poloha mrazicího oddílu: Spodní
Metoda automatického odmrazování
Mrazící výkon za 24 hodin dle GS**: 10,00 kg / 24h
Počet zásuvek v mrazicím prostoru: 3
FrostSafe: Zásuvky uzavřené ze všech stran s průhledným čelem
Výsuvný systém zásuvek: zásuvka mrazícího prostoru na bezpečnostním skle
VarioSpace: ANO
Hodnocení hvězdičkami: 4
Doba uložení v případě poruchy dle GS **: 20 hodin

Ovládání a funkce
Monochromatický: LC displej, dotykový displej
Počet teplotních zón: 2
Počet regulovaných chladicích okruhů: 2
Zobrazení teploty: Chladicí a mrazicí oddíl
SuperCool: Nastavitelné na spotřebiči a prostřednictvím aplikace
SuperFrost: Nastavitelné na spotřebiči a prostřednictvím aplikace
Dveřní alarm: chlazení nastavitelné na spotřebiči a přes aplikaci
Dveřní alarm: mrazení Nastavitelné na spotřebiči a přes aplikaci
BottleTimer: Nastavitelný v aplikaci
Noční režim: Nastavitelný v aplikaci
Zámek displeje: nastavitelný na spotřebiči
Ovládací jednotka: dotyková
Řešení konektivity *: možnost dodatečné montáže

Design a materiály
Materiál vnitřní dveřní regál: Plast
Materiál odkládací police přihrádka chladničky: Sklo
Materiál dveří: ocel
Materiál nastavitelných polic v mrazicím prostoru: Sklo
Materiál boční stěny: ocel
Rukojeť: Zapuštěná rukojeť (obě strany, vertikální, průběžná)
Barva: bílá

Konstrukce a instalace
Dveřní panty: Pravé oboustranné
Možnost výměny dveřního pantu: zákazníkem
Úhel otevření dveří: 115°
Těsnění dveří: vyměnitelné
Výškově nastavitelné nožky: 2
Přepravní madla: vpředu i vzadu
Přepravní kolečka vzadu: ANO
Ventilace: Přední ventilace
Typ zástrčky: Euro
Konektorový kabel (délka): 2 m

Zaregistrujte si 10letou záruku výrobce ZDE

 

Rozměry výrobku:
Šířka: 59,7 cm
Výška: 185,5 cm
Hloubka: 67,5 cm
Hmotnost: 71 kg

Rozměry balení:
Šířka: 62,5 cm
Výška: 192,7 cm
Hloubka: 77,2 cm
Hmotnost: 76,5 kg

 

 

 • Čistič na nerez
  Skladem
  PRO5 Čistič na nerez
  Čistič na nerezové povrchy, balení 300 ml.
  107 bez DPH129 Kč
  Čistič na nerez
 • Čistič na chladničky a mrazáky
  Skladem
  PRO5 Čistič na chladničky a mrazáky
  Čistič na chladničky a mrazničky, balení 300 ml.
  107 bez DPH129 Kč
  Čistič na chladničky a mrazáky
 • 4029
  Skladem
  JOLLY 4029
  Pohlcovač pachů do chladniček.
  123 bez DPH149 Kč
  4029
 • 594690000
  Výhodná nabídka
  ETA 594690000
  Designový odstraňovač pachů do lednice s aktivním uhlím. Účinnost až 3 měsíce.
  107 bez DPH129 Kč
  594690000
Proč jít k nám?
Nenašli jste zboží, které jinde nabízejí? Neváhejte nás kontaktovat!