PO-PÁ 8:30 — 12:30 13:30 — 17:00
SO 9:00 — 11:00Tel.: 565 322 479

NAVITEL E500 černá

Automobilová GPS navigace s 5” dotykovým displejem, detailními mapami Evropy, Ruska a Kazachstánu (47 zemí), doživotní aktualizací zdarma až 4x ročně, vše kompletně v češtině. Dále s alternativními trasami, asistentem jízdních pruhů, databází bodů zájmů a databází radarů.

Kategorie
Výrobce:NAVITEL
Dostupnost:Zboží je momentálně neprodejné.
E500 černá
Výhodná nabídka!
  • E500 černá
  • E500 černá
  • E500 černá
  • E500 černá
  • E500 černá
  • E500 černá
  • E500 černá

GPS Navigace E500

GPS navigace s kompletní mapovou výbavou Evropy (včetně Běloruska a Ukrajiny), Ruska a Kazachstánu, všechny mapy jsou předinstalované v paměti navigace. Doživotní aktualizace map 4x ročně, dotykový displej s úhlopříčkou 5" (480x272 px), micro SD, obsáhlá datatáze POI - bodů zájmu, nabíječka a držák do auta, stylus, USB kabel. Vše kompletně v češtině a slovenštine - návod k obsluze, hlasové povely, prostředí aplikace, podpora na telefonu/e-mailu.

Mapové podklady
Na aktualizaci a vylepšování mapových podkladů pracují denně po celém světě naše kartografické týmy, proto vám můžeme nabídnout detailní pokrytí od Portugalska přes celou Evropu až po východoruskou Kamčatku.
4x ročně si můžete bezplatně nejnovější mapy stáhnout podle návodu v uživatelské příručce. Není nutné aktualizovat vše pravidelně, rozsah a čas aktualizace je zcela na vás. To vše bez nutnosti registrace a zadávání jakýchkoliv kontaktních údajů.

Práce s navigací
Jak aplikace, tak hlasové povely jsou kompletně lokalizovány do češtiny, v balení je český návod jak s aplikací pracovat. Vše je intuitivní a pochopitelné i v případě, že navigaci držíte v ruce poprvé.

Parametry a specifikace:

  • Úhlopříčka: 5"" (12,7 cm)
  • Určení navigace: Auto
  • Funkce GPS: Doživotní aktualizace 4x ročně; obsahuje detailní mapy celé Evropy (včetně Ukrajiny a Běloruska), Ruska a Kazachstánu; miliony bodů zájmu - čerpací stanice, parkoviště, obchody, restaurace, ubytování, banky, bankomaty, radary atp.

Mapové pokrytí:
Detailní pokrytí 47 zemí: Albánie, Andorra, Rakousko, Bělorusko, Belgie, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Chorvatsko, Island, Itálie, Kazachstán, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Malta, Moldávie, Monako, Nizozemsko, Německo, Norsko, Ostrov Man, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Rusko, Řecko, San Marino, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Vatikán, Velká Británie

Obsah balení:
- Zařízení NAVITEL E500
- Držák do auta se stylusem
- Nabíječka do auta
- Kabel USB (pro aktualizace)
- Uživatelská příručka v angličtině, češtině, estonštině, francouzštině, němčině, litevštině, lotyšštině, slovenštině, polštině, ruštině
- Záruční list

 

Rozměry displeje:
Šířka: 13.2 cm
Výška: 8.8 cm
Hloubka: 1.2 cm

Rozměry výrobku:
Šířka: 15 cm
Výška: 12 cm
Hloubka: 2 cm
Hmotnost: 0.3 kg

Rozměry balení:
Šířka: 16 cm
Výška: 18 cm
Hloubka: 16 cm
Hmotnost: 1.2 kg

Proč jít k nám?
Nenašli jste zboží, které jinde nabízejí? Neváhejte nás kontaktovat!