SENCOR SLE40FS804B
Televize Full HD, úhlopříčka 100 cm (40“), D-LED, DVB-T2, H.265, 3x HDMI, 2x USB, CI+, Bluetooth, Youtube, HBO MAX, repro 2x 8W, VESA.
Kategorie
Výrobce:SENCOR
Dostupnost:do 1-4 dnů, pokud je skladem u výrobce
EAN:8590669404001
SLE40FS804B
Výhodná nabídka!
  • SLE40FS804B
  • SLE40FS804B
  • SLE40FS804B
  • SLE40FS804B
  • SLE40FS804B
  • SLE40FS804B
  • SLE40FS804B
  • SLE40FS804B
Televizor SLE 40FS804B
  • WebOS SMART TV
  • Wi-Fi a Bluetooth
  • Úhlopříčka displeje 100 cm (40"), FHD rozlišení
  • DVB-T/T2/C/S/S2 tunery
Obraz:
  • Úhlopříčka displeje 100 cm (40")
  • FULL HD rozlišení
  • Rozlišení 1920 x 1080 pixelů
  • HDR 10 - 1,07 miliardy barev
  • D-LED
  • Jas 250 cd/m²
  • Odezva 9,5 ms
  • Široký pozorovací úhel 178°/178°
  • Digitální hřebenový filtr (DCF)
  • Dynamické potlačování šumu (DNR)
  • Adaptivní odstranění prokladu (DMDI)
Čipset a paměti:
  • CPU: ARM Quad Core CA55
  • GPU: MALI G31
  • ROM: 1,5 GB
  • RAM: 8 GB
SMART rozhraní:
  • webOS SMART TV rozhraní
  • HBO MAX, DISNEY+, Netflix, Prime Video, Youtube, Spotify, Deezer
  • LG ThinQ s aplikací na chytrý telefon
  • HbbTV (Hybrid Broadcast Broadband TV)
Konektivita:
  • Vestavěný Wi-Fi modul (2,4/5 GHz)
  • Miracast
  • Bluetooth 5.0 s podporou LG Sound Sync
  • AI ThinQ - hlasový asistent (Magický ovladač není součástí balení)
  • Airplay
Příjem signálu:
  • DVB-T2 (H.265, max. 1920 x 1080/60p)
  • DVB-T
  • DVB-C
  • DVB-S2 (H.265, max. 1920 x 1080/60p)
  • Skylink FastScan ladění
Zvuk:
  • Výstupní výkon 2 × 8 W
  • Dolby Digital Plus
  • Ekvalizér
Vstupy a výstupy:
  • 3× HDMI CEC (1 × ARC), AV in, RJ45, optický výstup, 2x USB 2.0 (5 V ⎓ 0.5 A), sluchátkový výstup 3,5 mm Jack