PO-PÁ 8:30 — 12:30 13:30 — 17:00
SO 9:00 — 11:00Tel.: 565 322 479

SAMSUNG UE50KU6072

Televize 4K SMART LED, úhlopříčka 125cm, 4K Ultra HD 3840x2160, PQI 1300, HDR Pro, DVB-S2/T2/C, H.265/HEVC kodek, Tizen OS, 3x HDMI, 2x USB, CI+, LAN, DLNA, WiFi, MHL, HbbTV, web prohlížeč, PVR nahrávání, Timeshift, UHD upscaling, UHD dimming, repro 20W, VESA 400x400, Energetická třída A

Kategorie
Výrobce:SAMSUNG
Dostupnost:Zboží je momentálně neprodejné.
UE50KU6072
Výhodná nabídka!
 • UE50KU6072
 • UE50KU6072
 • UE50KU6072
 • UE50KU6072
 • UE50KU6072
 • UE50KU6072
 • UE50KU6072
 • UE50KU6072
 • UE50KU6072
 • UE50KU6072
 • UE50KU6072
 • UE50KU6072
 • UE50KU6072
 • UE50KU6072
 • UE50KU6072
 • UE50KU6072
 • UE50KU6072
 • UE50KU6072

Televizor UE50KU6072

Nekompromisní cesta za kvalitou
Patříte mezi filmové fajnšmekry, kteří jsou nároční nejen na výběr filmů, ale i špičkovou audiovizuální techniku, jež ke sledování filmů využívá? Pak si své čestné místo zaslouží televizor Samsung UE50KU6072. Co tento unikátní přístroj dokáže? Především nabídnout čistý, dokonale prokreslený obraz, reprezentativní zvuk a významnou podporu Wi-Fi technologie pro příjem pořadů online s rozšířenou nabídkou služeb. To vše v perfektním, moderním designu.

Obraz, který prostupuje skutečnost
Již jste viděli obraz, který se v porovnání se skutečností tváří jako chameleon? Jinými slovy takový, který ve srovnání s realitou rozlišíte jen díky ultra tenkému rámování? Pokud ne, pak se s televizí Samsung UE50KU6072 dočkáte řady překvapení. Nabízí totiž mimořádně komfortní sledovací LED plochu s úhlopříčkou 125 cm (50 palců) a nekompromisní Ultra HD rozlišení (3840x2160 bodů), dalece přesahující schopnosti masově rozšířených Full HD televizorů. Pakliže se k němu dostane signál v nižším rozlišení, UHD Picture Engine jej rozpozná a vylepší na kvalitu blížící se standardu 4K.

Technologie pro vylepšení obrazu
Jak dosáhnout věrnější reprodukce barev? Společnost Samsung obdařila svůj model o technologii PureColour, jež dokáže až 7x navýšit počet barevných odstínů než jsou dosavadní možnosti Ultra HD technologie. K dokonalosti zobrazované scenérie napomáhá též revoluční HDR technologie, s níž zachytíte i nejdrobnější detaily v těch zdánlivě nejokrajovějších částí obrazu. Obáváte-li se pomalé rychlosti, vězte, že čtyřjádrový procesor, podporující zpracování i několika úloh současně, zajistí plynulou a velmi flexibilní práci.

Zbaví vás šumu - téměr dokonale!
Snížení obrazového šumu, optimalizace kontrastu, barev a ostrosti, podpora dramatických přechodů mezi černými a bílými odstíny. To všechno umožňuje bohatá paleta integrovaných technologií. Patří sem jak Ultra Clean View, jejímž posláním je minimalizovat rušivé zrnění s využitím pokročilého algoritmu, tak UHD Dimming, zcela nová podpora optimalizace kontrastu barev a ostrosti pro ještě hlubší divácký zážitek. Nechybí obnovovací frekvence Motion Rate 120 pohlcující blikání obrazu ve prospěch jeho plynulosti a věrohodnosti.

Wi-Fi jako bezdrátová cesta k internetu
Považujete přístup na internet jako samozřejmost? V pořádku. Za samozřejmost jej bere i Samsung UE50KU6072, který je vybaven Wi-Fi modulem, s nímž se pojí řada nadstandardních a doplňkových funkcí. Zatímco surfujete po sociálních sítích, sledujete programy z archivů audiovizuálních médií a posloucháte rádia či filmové záznamy z celého světa, inteligentní kombinace klasického televizního vysílání s obsahem získaným přes internet (HbbTV) umožňuje odkrývat bonusovou nabídku k vybraným televizním pořadům.

Tizen jako intuitivní cesta chytrých TV
U Samsungu UE50KU6072 najdete operační systém Tizen, který výkon TV posouvá na zcela novou úroveň. Představuje příslib bleskurychlého startu, přímý přístup k televizním programům včetně všem aplikacím a podporu populárních video služeb HBO GO, Voyo, Netfix a dalších. S „chytrým“ založením TV souvisí nabídka různých cloudových her a dalších vychytávek, které vás budou provázet v průběhu celé doby životnosti přístroje. Těšit se můžete i na rozšířené možnosti individuální optimalizace díky novému ovládacímu menu. Po zapnutí tak máte ihned přístup ke svým oblíbeným hrám, aplikacím atd.

Nalaďte si nový typ vysílání díky DVB-T2 ( H.265/HEVC) tuneru
Již v roce 2018 bude spuštěn nový standard pozemního digitálního vysílání, který od roku 2020 zcela nahradí stávající DVB-T. S touto televizí váš však změna nezaskočí. V její výbavě totiž nechybí nejnovější tuner DVB-T2 (H.265/HEVC), který je pro příjem nového formátu pozemního vysílání nezbytný. Můžete se tedy bez obav těšit na to, že si již brzy vychutnáte kvalitnější obrazu i lepší příjem signálu! K dispozici je také DVB-C a DVB-S2 tuner. Vše pak se zvukem, za který se nemusí stydět ani solidní zvuková aparatura. Disponuje totiž technologií Dolby Digital Plus, DTS kodekem a dvoukanálovým systémem bassreflexových reproduktorů dosahujícího výkonu 2x 10 W.

Pochlubte se svými fotkami a nahrávkami
Chcete-li s přáteli sdílet fotografie ze svých dobrodružných cest, využijte skvělou aplikaci Samsung Smart View, která sehraje totožnou úlohu jako populární Bluetooth.

Vyznačuje se snadným spárováním s většinou mobilních zařízení na trhu (chytrými telefony, tablety, notebooky, iPady apod.) a ještě snadnějším sdílením vašich oblíbených fotografií, videí a hudby na obrazovce velkoplošné 4K televize. Kromě toho lze vyzkoušet zrcadlení obsahu s využitím funkce DLNA a bez časové prodlevy si tak zpřístupnit například fotky z mobilu.

USB jako DVD rekordér s rozšířením
Chcete si ke svému TV pořídit DVD rekordér? Zvažte, zda vám jeho funkci dostatečně nezastane dostupný USB konektor (2x). S technologií Connect Share můžete v jednom snadném kroku sledovat bohatou nabídku audiovizuálního obsahu na přenosném USB disku nebo nahrávat svůj oblíbený film v době své nepřítomnosti. Rádi byste si na velkoplošné 4K obrazovce prohlíželi kolekci fotografií? Není problém. USB podporuje formáty AVI, ASF, MP3, JPEG a další nejpoužívanější typy.

UE50KU6072 je synonymem pro centrum multimediální zábavy. Proto skýtá bohatou konektivitou, zahrnující rozhraní pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu HDMI (3x), komponentní vstup i výstup, digitální audio výstup pro připojení externích reproduktorů, RF vstup, CI slot a unikátní technologii Anynet+, jejíž princip spočívá v rozšíření pravomocí dálkového ovladače pro ovládání všech zařízení stejné značky. Díky ní se zbavíte hromady ovladačů jednou provždy!

SPECIFIKACE

Jas přichází k vám
Díky technologii HDR si můžete při sledování HDR obsahu užít dříve nerozeznatelné detaily skryté v nejsvětlejších částech obrazu vašeho televizoru, stejně jako v temných stínech. Konečně si můžete užít opravdový HDR zážitek přímo ve vašem obývacím pokoji.

Zažijte přesnější a věrnější barvy
Společnost Samsung vyvinula technologii PurColour pro zobrazení věrnějších a realističtějších barev na UHD televizorech. UHD televizor obsahuje 8 milionů pixelů (čtyřnásobek oproti Full HD panelům), pro dosažení detailnějšího obrazu je proto nutné zvýšit i barevné rozlišení. PurColour více než 7x zvyšuje počet barevných odstínů, díky kterým se stává obraz reálnější než kdykoliv dříve.

Každý detail v úžasném rozlišení 4K UHD
Rozlišení 4K UHD přináší 4x více detailů než běžné Full HD televizory. Díky věrným barvám a jasu bude veškerý sledovaný obsah vypadat jako ve skutečnosti.

Rychlý a jednotný přístup ke všem zdrojům obsahu
Nové ovládací menu nabízí jednotný přístup jak k televizním programům, tak i k internetovým videím (OTT), hrám, aplikacím, atd. Uživatelé mají přístup ke svému oblíbenému obsahu hned po zapnutí TV.
- Vyžaduje přístup k internetu. Nemusí být k dispozici ve všech jazycích nebo oblastech.

Vylepšete rozlišení pro živější obraz
Technologie UHD Picture Engine rozpozná video obsah v nižším rozlišení a automaticky ho vylepší na kvalitu blížící se UHD rozlišení. K převedení oblíbeného obsahu do prvotřídní věrné kvality používá inovativní proces ve 4 krocích.
- Kvalita převedeného obrazu se liší v závislosti na rozlišení zdroje.

Lepší kontrast pro váš zážitek ze sledování
Díky optimalizovanému kontrastu, barvám a ostrosti poskytuje technologie UHD Dimming věrnou kvalitu obrazu. Oproti stávající technologii Micro Dimming jde do větších detailů a výsledkem je zážitek ze sledování jako nikdy předtím.

Zvyšte kvalitu svého obrazu téměř na úroveň UHD
Technologie Ultra Clean View analyzuje váš obsah pokročilým algoritmem s cílem vyfiltrovat a snížit obrazový šum. Dokonce i v případě, že je zdrojové video nižší kvality než Full HD, si můžete užít obraz, který konkuruje UHD standardům.
- Kvalita obrazu se může lišit v závislosti na zdrojovém souboru.

Snadné sdílení obsahu na televizoru
Pomocí aplikace Samsung Smart View přeneste oblíbené fotografie, videa a hudbu z mobilního telefonu nebo tabletu do svého televizoru Smart TV. Vyznačuje snadným spárováním s většinou mobilních zařízení na trhu.
- Nastavení vyžaduje, aby byly váš televizor a mobilní zařízení připojeny ke stejné síti (přístupovému bodu).
- Podporované funkce se mohou lišit v závislosti na operačním systému a zařízeních.
- Další informace o podporovaných zařízeních naleznete na stránce www.samsung.com/smartview.

Vyšší rychlost, větší výkon
Uvnitř vašeho televizoru Samsung Smart TV tepe výkonný čtyřjádrový procesor, takže reakce na povely a spouštění aplikací nastanou okamžitě. Zároveň poskytuje dostatek rychlosti pro zpracování více úloh současně.

Zrychlete svůj televizor Smart TV díky platformě Tizen
Operační systém Tizen povznáší výkon Smart televizorů na vyšší úroveň. Nabízí rychlejší start, přímý přístup k televizním programům a všem vašim aplikacím. Dokonce podporuje populární video služby HBO GO, Voyo, Netflix, ...

Ponořte se do video obsahu
Funkce Motion Rate 120 přináší pohlcující sledování videí bez blikání obrazu. Tato úžasná obnovovací frekvence a technologie podsvícení vás zatlačí do křesla díky rychlému a plynulému zobrazování videa.

Jednoduché a rychlé bezdrátové připojení
Integrovaný modul Wi-Fi vám umožní připojit váš televizor Smart TV k internetu bez zamotaných kabelů. Díky efektivnějšímu připojení si nyní můžete skutečně vychutnat výjimečný design vaší televize.

Zapojte do televizoru svou zábavu
Pomocí technologie ConnectShare můžete v jednom snadném kroku sledovat celou řadu vlastního obsahu. Stačí k televizoru připojit USB nebo pevný disk a budete si moci na velké obrazovce užívat filmy, hudbu a fotografie.
- Podporované formáty zahrnují AVI, ASF, MP3, JPEG a další. Úplný seznam podporovaných formátů najdete v manuálu.

Vytvořte si svůj vlastní prostor zábavy
Televizory Samsung podporují vstupy HDMI, které vám umožní vytvořit centrum multimediální zábavy ve vašem obývacím pokoji. Připojte HDMI přímo do televizoru a sledujte nejrůznější obsah z více zařízení.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

ŘADA

 • Řada: 6

DISPLEJ

 • Úhlopříčka obrazovky: 50"
 • Úhlopříčka obrazovky: 125 cm
 • Rozlišení: 3,840x2,160
 • Ultra Black - antireflexní vrstva: Není k dispozici
 • Quantum Dot Displej: Není k dispozici
 • Zakřivení obrazovky: Není k dispozici
 • 10-ti bitová podpora: Není k dispozici

VIDEO

 • Obrazový systém: UHD Up-Scaling
 • PQI (index kvality obrazu): 1300
 • HDR (vysoký dynamický rozsah): HDR
 • Dynamický kontrastní poměr: Mega Contrast
 • Micro Dimming: UHD Dimming
 • Precision Black (místní stmívání): Není k dispozici
 • Quantum Dot Color: Není k dispozici
 • UHD Crystal Color: Není k dispozici
 • Wide Color Enhancer (Plus): Není k dispozici
 • PurColor: ANO
 • Auto Depth Enhancer: Není k dispozici
 • Contrast Enhancer: ANO
 • Auto Motion Plus: ANO
 • Filmový režim: ANO
 • Peak Illuminator: Není k dispozici

ZVUK

 • Dolby Digital Plus: ANO
 • DTS Codec: ANO
 • Zvukový výkon (RMS): 20 W
 • Typ reproduktorů: 2 kanálové (směřující dolů + Bass Reflex)
 • Basový reproduktor: Není k dispozici
 • Zvukový režim pro montáž na stěnu: ANO
 • Multiroom Link: ANO
 • TV SoundConnect: Není k dispozici
 • Podpora Bluetooth sluchátek: Není k dispozici

SMART TV

 • Samsung SMART TV: ANO
 • Aplikace: ANO
 • Hry: Není k dispozici
 • Cloudové hry: Liší se v závislosti na lokalitě
 • Fakturace: Liší se v závislosti na lokalitě
 • ACR (automatické rozpoznávání obsahu): Není k dispozici
 • Webový prohlížeč: ANO

INTELIGENTNÍ INTERAKCE

 • Rozpoznávání hlasu: Není k dispozici

CONVERGENCE

 • Zrcadlení obsahu – TV –> mobilní zařízení: ANO
 • Zrcadlení obsahu/DLNA – mobilní zařízení –> TV: ANO
 • Samsung SMART View: ANO
 • Nízkoenergetické připojení Bluetooth: Není k dispozici
 • RVU: Není k dispozici
 • Wi-Fi Direct: ANO

IoT SERVICE

 • TV podporuje Hub: Není k dispozici
 • TV podporuje Things: Není k dispozici
 • Klientská aplikace IoT: Není k dispozici

PŘIJÍMAČ/VYSÍLÁNÍ

 • Digitální vysílání: DVB-T2CS2
 • Analogový přijímač: ANO
 • 2 přijímače: Není k dispozici
 • CI (Common Interface): CI+(1.3)
 • Vysílání dat: Liší se v závislosti na lokalitě

KONEKTIVITA

 • HDMI: 3
 • USB: 2
 • Komponentní vstup (Y/Pb/Pr): 1
 • Kompozitní vstup (AV): 1 (společné použití pro komponent Y)
 • Ethernet (LAN): ANO
 • Sluchátka: Není k dispozici
 • Audio výstup (mini jack): Není k dispozici
 • Digitální Audio výstup (optický): 1
 • Vstup RF (pozemní/kabelový vstup): 1/1(společné použití pro pozemní vysílání)/1
 • Slot CI: 1
 • Scart: Není k dispozici
 • Podpora pro HDMI A / Návr. kanál: ANO
 • Rychlé přepínání HDMI: ANO
 • Podpora bezdrátového síťového adaptéru: Není k dispozici
 • Vestavěný modul pro připojení k bezdrátové síti LAN: ANO
 • Anynet+ (HDMI-CEC): ANO

DESIGN

 • Design: JU6000 v závislosti na modelu
 • Typ rámečku: VNB
 • Tenké provedení: Slim
 • Barva přední strany: Černá
 • Světelný efekt (dekorace): Není k dispozici
 • Typ podstavce: V-Shape
 • Otáčení (doleva/doprava): Není k dispozici

DALŠÍ FUNKCE

 • Okamžité zapnutí: ANO
 • Procesor: Čtyřjádrový
 • Usnadnění: Hlasový průvodce (EU 17 zemí) / Zvětšení / Vysoký kontrast
 • Digital Clean View: ANO
 • One Connect (konektor): Není k dispozici
 • Automatické vyhledávání kanálů: ANO
 • Automatické vypnutí: ANO
 • BD Wise Plus: Není k dispozici
 • Titulky: ANO
 • USB pro klonování seznamu kanálů: ANO
 • Connect Share™ (pevný disk): ANO
 • ConnectShare™ (USB 2.0): ANO
 • Vestavěná funkce POP: ANO
 • EPG: ANO
 • Rozšířená funkce osobního videorekordéru: Není k dispozici
 • Herní režim: ANO
 • Jazyk OSD: 27 evropských jazyků
 • Obraz v obraze: NE
 • Vestavěné rozhraní BT HID: Není k dispozici
 • Podpora rozhraní USB HID: ANO
 • Časový posun: Není k dispozici
 • Podpora MBR: Není k dispozici
 • Ultra Clean View: ANO

EKOLOGICKÉ FUNKCE

 • Ekologický snímač: ANO
 • Třída energetické účinnosti: A

ELEKTRICKÉ NAPÁJENÍ

 • Zdroj napájení AC: 220 - 240V
 • Kmitočet: 50 / 60 Hz
 • Příkon (max.): 190 W

PŘÍSLUŠENSTVÍ

 • Model dálkového ovládání: TM1240A
 • Baterie (pro dálkový ovladač): ANO
 • Samsung Smart Control ovladač (součást balení): Není k dispozici
 • Podpora nástěnného držáku Ultra Slim (držák není součástí balení): Není k dispozici
 • Podpora nástěnného držáku Mini (držák není součástí balení): ANO
 • Podpora nástěnného držáku VESA (držák není součástí balení): ANO
 • Podpora podlahového stojanu (Stojan není součástí balení): Není k dispozici
 • IoT zařízení (součást balení): Není k dispozici
 • Uživatelská příručka: ANO
 • Elektronická příručka: ANO
 • Anténní kabel: Není k dispozici
 • Napájecí kabel: ANO
 • Tenký kabel: ANO

 

Rozměry výrobku (bez podstavce):
Šířka: 1128.9 mm
Výška: 654.4 mm
Hloubka: 63.2 mm
Hmotnost: 12.2 kg

Rozměry výrobku (s podstavcem):
Šířka: 1128.9 mm
Výška: 723.7 mm
Hloubka: 310.5 mm
Hmotnost: 13.7 kg

Rozměry balení:
Šířka: 1362 mm
Výška: 755 mm
Hloubka: 152 mm
Hmotnost: 17.5 kg

 • SCL2000
  SENCOR SCL2000
  Čistící sada 2v1. Obsahuje čistící utěrka a roztok.
  90 bez DPH109 Kč
  SCL2000
 • SCL2100
  Skladem
  SENCOR SCL2100
  Čistící sada 3v1. Obsahuje čistící utěrku, antistatický štěteček a roztok.
  189 bez DPH229 Kč
  SCL2100
 • SCL2200
  Skladem
  SENCOR SCL2200
  Čistící sada 4v1. Obsahuje čistící utěrku, antistatický štěteček, roztok a textilní sáček.
  131 bez DPH159 Kč
  SCL2200
 • SCL3000
  Skladem
  SENCOR SCL3000
  Čistící sada 2v1. Obsahuje čistič obrazovky a roztok.
  123 bez DPH149 Kč
  SCL3000
 • SCL3200
  Výhodná nabídka
  Skladem
  SENCOR SCL3200
  Čistící sada 2v1. Obsahuje čistící houbičku a roztok.
  131 bez DPH159 Kč
  SCL3200
Proč jít k nám?
Nenašli jste zboží, které jinde nabízejí? Neváhejte nás kontaktovat!